Tulossa jälleen
6.-8.6.2017 Seinäjoella

rekisteröityneet - list of delegates


 

  1. Aaltojärvi Inari - Tampereen teknillinen yliopisto, arkkitehtuurin laitos
  2. Adlercreutz Ia - Co-founders Oy
  3. Ahokas Mikko - Tornion Panimo Oy & Sangen Oy
  4. Aho Anne-Maria - Seinäjoen ammattikorkeakoulu
  5. Ala-Harja Hanne, SeAMK
  6. Alaniska Päivi - Into Seinäjoki
  7. Alarinta Jarmo - SeAMK Ruoka
  8. Alkava Nina - Seinäjoen Ammattikorkeakoulu
  9. Berggren Julia - Umeå University
  10. Bota Dorin Ioan - Agency for Rural Investment Financing (AFIR)- Romania
  11. Chastaing Severine - Chambre Régionale Nouvelle-Aquitaine
  12. Dahlberg Tobias - Wonder Inc
  13. Edin Karl-Martin - Umeå University
  14. Ememrich Kajsa - Viexpo
  15. Gabor Marius - Petras bio
  16. Gillberg Leo Jussi Kalervo -  Aalto-yliopisto
  17. Hannu Helena - Seamk Liiketoiminta ja kulttuuri
  18. Haapamäki Juha -  OmenaHaus
  19. Halford Patrick - IBM Nordic
  20. Halla Hilkka - Turun Yliopisto kauppakorkeakoulu
  21. Harjunpää Nina - Etelä-Pohjanmaan korkeakouluyhdistys
  22. Hategan Karla - West regional develepment agency - West region romania
  23. Hautamäki Pauliina- Into Seinäjoki
  24. Heino Antti - Valio Oy
  25. Hellman Petri - Compass Group Finland Oy
  26. Hellstedt Maarit - Luonnonvarakeskus
  27. Hopia Anu - Turun Yliopisto
  28. Huttula Marjut - Atria Suomi Oy
  29. Hynynen Ari - Tampere University of Technology
  30. Häyrynen Tanja - Lapin liitto
  31. Hööpakka Juha - JPT-Industria Oy
  32. Ihanus Susanna - Turun yliopisto, Funktionaalisten elintarvikkeiden kehittämiskeskus
  33. Inkeri Sanna - Etelä-Pohjanmaan liitto
  34. Isosaari Esa - Maatalousyrittäjä
  35. Jankens Katja - Viexpo
  36. Jumppanen Aapo - Helsingin yliopisto, Ruralia-instituutti
  37. Juntunen Harri - Aigiant
  38. Jussila Eeva - Into Seinäjoki
  39. Kalliomäki Helka - Turun Yliopisto
  40. Kantonen Hannu - Into Seinäjoki
  41. Kankaanpää Sami - Elisa Oyj
  42. Kankaanpää Sanna - Into Seinäjoki Oy
  43. Karjalainen Perttu - EntoCube
  44. Karppinen Sirpa - Luonnonvarakeskus
  45. Kemppainen Jouni - Maaseudun Tulevaisuus
  46. Kiviharju Kristiina - Valio Ltd
  47. Knuttila Murray - Brock University Canada - Rurala Institute Seinäjoki
  48. Kontukoski Maija - Taideyliopiston Sibelius-Akatemia
  49. Koskenkorva Jaakko - 11latoa
  50. Koski Jenni - Into Seinäjoki
  51. Koski Susanna - Kansanedustaja
  52. Koskipalo Niina - Into Seinäjoki
  53. Kubik Wendee - Brock University Canada - Rurala Institute Seinäjoki
  54. Kuha Rauno - Luonnonvarakeskus
  55. Kujala Tiina - Kokkitupa
  56. Kujala Tuomas - Atria Suomi Oy
  57. Kumpulainen Tommi - Turun Yliopisto
  58. Kunnas Karri - Foodwest Oy
  59. Kurkela Juha - Into Seinäjoki
  60. Kyntäjä Merja - Seamk Elintarvike ja maatalous
  61. Laak Markku - Mtech Digital Solutions Oy
  62. Latvala Terhi - Luonnonvarakeskus
  63. Latvala Vesa - Latvalan Maatila Oy
  64. Lento Sanna - Hämeen ammattikorkeakoulu
  65. Liimatainen Laura - Vaissi Oy
  66. Linna Petri - Tampereen teknillinen yliopisto
  67. Luomala Harri - Vaasan yliopisto
  68. McEvoy Thomas - Loath County Council
  69. Mattila Kirsi - Into Seinäjoki
  70. Marttunen Katja - Turun yliopisto
  71. Meskus Ville - Veeva Systems
  72. Mäenpää Jesse - Into Seinäjoki
  73. Mäki Maarit - Luonnonvarakeskus
  74. Mäkiniemi Kirsi - Savonia-ammattikorkeakoulu Oy
  75. Mäntymaa Kati - Atria Suomi Oy
  76. Mäki-Pirilä Suvi - Into Seinäjoki
  77. Mörö Helena - Maaseutu Tutuksi/MTK-Etelä-Pohjanmaa
  78. Niskanen Markku - Luonnonvarakeskus
  79. Norén Björn - Umeå University
  80. Nurro Marko - Elisa Oyj
  81. Nuutinen Pekka - KomeroFood Oy
  82. Närvä Margit - Seamk Ruoka
  83. O'Donnell Hugh - Local, national & international Good Food strategist
  84. Ojaniemi Yrjö - MTK-Etelä-Pohjanmaa
  85. Outi Mäki - Etelä-Pohjanmaan Liitto
  86. Orvain Jérome - Région Nouvelle-Aquitaine
  87. Pasila Antti - SeAMK, Elintarvike ja maatalous
  88. Paakki Ossi - Finnamyl Oy
  89. Paakki Maija - Turun yliopisto, FFF
  90. Panula Timo - Valio Oy Seinäjoen tehdas
  91. Patrick Devine - Donegal County Council
  92. Peltonen Sari - ProAgria Keskusten Liitto
  93. Penttilä Emmi - Foodwest Oy
  94. Perttu Katja - Helsingin yliopisto Ruralia-Instituutti
  95. Perämäki Leena - Seinäjoen ammattikorkeakoulu
  96. Pitkäkoski Tuija - Seinäjoen ammattikorkeakoulu Oy, Elintarvike- ja maatalous
  97. Podgórski Marcin - Marshall’s office of Lodzkie Region
  98. Rajamäki Hannu - Mty Rajamäki
  99. Rantanen Asko - Altia Plc
  100. Ranta Timo - Elisa Oyj
  101. Rautaiainen Teija - Kaakkois-Suomen ammattikorkeakoulu
  102. Rehn Merja - Sitra
  103. Rintala Nanna - UTU
  104. Rintamäki Johanna - Into Seinäjoki Oy
  105. Saitakis Artemis - Science & Technology park of Crete (STEP-C)
  106. Salo Ida - I'm Blue Oy
  107. Sandell Mari - Turun Yliopisto
  108. Seán Duffy - School of Tourism - Letterkenny Institute of Technology (LYIT)
  109. Selänpää Tuija - Luonnonvarakeskus
  110. Sivula Ari - SeAMK
  111. Skotnicki Dawid - Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie
  112. Suksi Tarja - Unibugs
  113. Sulkakoski Marja -  Xport
  114. Suvanto Hannele - Helsingin yliopisto Ruralia-instituutti
  115. Tallberg Jenny - Avena Nordic Grain Oy
  116. Talvitie Ossi - Fatman Oy
  117. Takala Timo - Etelä-Pohjanmaan ELY-keskus
  118. Tolonen Kaisa - Savonia-ammattikorkeakoulu
  119. Tully Oliver - Drogheda Borough Council
  120. Töyli Päivi - Turun yliopiston Brahea-keskus
  121. Vainionpää Marja - Into Seinäjoki
  122. Valli Jari - Futuriot Oy
  123. Vasara Erkki - Luonnonvarakeskus
  124. Walter Ute - Umeå University
  125. Vahtera Elina - Brunnen
  126. Vehmas Kaisa - Teknologian tutkimuskeskus VTT Oy
  127. Valkama Susanna - Regional Council of South Ostrobothnia
  128. Vesanen Kaija - Satafood Kehittämisyhdistys ry
  129. Węglewski Bronisław - Chamber of Agriculture of Lodzkie Region
  130. Widing Ingrid - Umeå University
  131. Wihinen Kimmo - Valtra Inc
  132. Wirtanen Tommi - Kometos Oy
  133. Viljanen Kirsi- Maa- ja metsätalousministeriö
  134. Virkkala Mika - Taideyliopiston Sibelius-akatemia
  135. Wiltshear Mark - Xport
  136. Vuorenmaa Esa - Seinäjoen yliopistokeskus, Tampereen yliopisto
  137. Vuorenmaa Tarmo - Sedu Aikuiskoulutus
  138. Yli-Kuha Hanna - Alavuden Öljynpuristamo
  139. Ylikoski Esa - Suupohjan Elinkeinotoimen kuntayhtymä

 

Lista päivitetty 5.6.2017. Listalla ei ole henkilöitä jotka ovat kieltäneet tietojensa julkaisemisen. 







 

 

 

 

Tätä sivustoa ylläpitää Into Seinäjoki Oy. Sivusto esittelee eteläpohjalaista agrobiotalouden laajaa osaamista ja tarjontaa yrityksille. 

Mainostoimisto Semio | Tampere ja SeinäjokiWebio julkaisujärjestelmä, verkkosivujen ylläpito